Hlavní vedoucí

HLEDÁME HLAVASE, KTERÝ SI VEZME NA TRIKO ORGANIZACI A PRŮBĚH CELÉHO TÁBORA!

Umíš být pro svůj tým kamarádem do deště?

Chceš aktivně přispívat svými nápady ke spokojenosti dětí i jejich rodičů?

Jsi připravený/á na to, že budeš muset dělat i nepopulární rozhodnutí, občas vydáš zákaz a budeš nastavovat a vyžadovat táborová pravidla?

Víš o čem je tady řeč?

Přijď se nám ukázat!

Nutné požadavky:

Co ti nabídneme:

  • krásné a akční prostředí v areálu Monínec na Javorové skále
  • nejvyšší možnou míru samostatnosti při vedení a motivaci Tvého týmu
  • maximální uplatnění tvé kreativity
  • nečekané situace k aktivnímu vyřešení
  • spoustu neopakovatelných zážitků, které stojí za záznam ve tvém rejstříku
  • dopravu + důstojné ubytování + skvělou stravu ZDARMA
  • mzdu až 1000.-Kč/den, dle prokazatelných výsledků
  • reference do Tvého CV – v čem jsi právě Ty jedinečný/á

*Když s námi absolvuješ ve funkci hlavase 3 akce, kurz hlavního vedoucího máš od nás ZDARMA.

*Denní mzda se také navyšuje dle kombinace pozic. Pokud budeš vykonávat více pozic, bude to zohledněno ve tvé denní mzdě.

Zavolejte či napište nám - personalni@krouzky.cz, 604 678 448 e-mail: personalni@krouzky.cz

Vedoucí

HLEDÁME TÁBOROVÉHO VEDOUCÍ/HO, KTERÝ SE PO RÁNU DOKÁŽE RYCHLE NASTARTOVAT A ZAŘÍDÍ DĚTEM BEZVA DEN!

Odmalička jsi zvyklý/á balit kufry a tradá do přírody?

Dokážeš nadchnout a ukočírovat partu zvídavých dětí?

Umíš si poradit i třeba s dětským smutkem a před spaním převzít roli večerníčka?

Jsi ochoten upozadit své ego a trochu slevit ze svého pohodlí? Bohatě se ti to vrátí!

Stále tě tato nabídka zajímá?

  • věk 18+
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav

  • možnost uplatnění zkušeností z tvých zájmových aktivit
  • samostatnost při vedení a motivaci dětí
  • podporu při řešení nečekaných situací
  • mzdu až 500.-Kč/den, dle prokazatelných výsledků

Zdravotník

HLEDÁME SCHOPNÉHO ZDRAVOTNÍKA, KTERÝ SE POSTARÁ AŽ O 120 DĚTÍ

Jsi rekvalifikovaný zdravotník, nebo student voš/vš zdravotnického směru?

Možná už jsi i táborový mazák, který způsobil, že se děti vrátily domů v plném zdraví?

Poradíš si s nečekanou situací a dokážeš být empatický k potřebám dětí?

  • věk 18+
  • příslušné vzdělání, opravňující k vykonávání funkce zdravotníka na dětských akcích

Tvá náplň práce:

  • evidence zdravotní dokumentace každého dítěte
  • evidence a výdej léků dětem, dohled nad užíváním léků
  • bodování úklidu a dohled nad hygienickými standardy tábora
  • vyhodnocování skladby jídelníčku a pitného režimu dětí
  • urgentní i dočasná zdravotní péče (rozbitá kolena, bolavá bříška a hlavičky, klíšťata, angíny,…)

  • budeš se samostatně rozhodovat v nejvyšším zájmu bezpečnosti a zdraví dětí
  • uplatníš zkušenosti ze svých zájmových aktivit

Zveme vás na naše nejbližší akce

VÍCE