Letní tábory

Vážení rodiče a milé děti,

i v letošním roce se můžete těšit na bohatou nabídku našich letních táborů. Jejich organizací se zabýváme už od roku 2008.

Od léta 2017 je pořádáme v našem areálu Kroužky nad Moníncem.

Zdejší krásná příroda Českého Merána, kvalitní ubytování, domácí strava a zkušený organizační tým i vedoucí jsou zárukou, že jsou děti v dobrých rukou a tábor si skutečně užijí.

Během letních táborů se děti zdokonalují nebo si zkoušejí naše kroužky, které v průběhu školního roku organizujeme po celé České republice a na Slovensku. Přehled kroužků naleznete zde a  v jednotlivých turnusech.

Pro každý pobyt vymýšlíme originální hru, která všechny účastníky zaujme, vede je k týmové spolupráci a rozvíjí jejich kreativitu i fyzickou zdatnost.

Pro děti jsme připravili týdenní a dvoutýdenní turnusy, v jednotlivých turnusech najdete přihlášky a nabídku kroužků.

Pro děti umíme zajistit alternativní stravování (například bezlepkové jídlo, speciální diety, za příplatek 400 Kč/týden. Jen nám to prosím nahlaste předem - do poznámky při vyplňování přihlášky. 

Hledáte odpověď na tyto otázky? 

Odjezd na tábor: Mírového hnutí 3, Praha 4

Dítě přihlášené na cyklistiku - prosíme u odjezdu odevzdat doklad o seřízení kola.

Děti přihlášené na jezdecký kroužek nepotřebují nic speciálního, helma jim bude zapůjčena, pokud máte vlastní - např. na kolo, prosíme, přibalte dětem s sebou.

Kroužek sportovní hry a florbal - sportovni boty do tělocvičny, florbalová hokejka (pokud má, jinak zapůjčíme).

ODJEZD NA TÁBOR: 14.00 hodin, odbavování začne ve 13.00 hodin - do obálky si prosím připravte všechny doklady, které budeme od Vás vybírat - bezinfekčnost, lékařské potvrzení (zezadu prosím nalepte kartičku pojištěnce), potvrzení Vám vrátíme při příjezdu, léky, které Vaše dítě bere pravidelně, kapesné - cca 200 - 300 Kč na týden.

PŘÍJEZD Z TÁBORA: mezi 12.30 - 13.00

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

email: radmila.rezacova@krouzky.cz

telefon: 608 995 523

Cena tábora:

týdenní - 3 590 Kč/dítě *

14-ti denní - 6 880 Kč/dítě *

zahrnuje: strava 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, lektoři pro vybraná zaměření, doprava, odměny.

 • * při uplatnění slevy, na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem
 • slevový kód naleznete na přihlášce, pokud starou přihlášku nemáte, kontaktujte nás

Kroužky na našich letních táborech

Na táboře si děti mohou vybrat z těchto kroužků: 

 

 • taneční - hip hop, street dance, disko, aerobik, moderní tanec - zábava pro tanec milující děti!
 • bojové sporty a sebeobrana - průprava nejznámějšími bojovými sporty, sportovní všestrannost – vedeme děti k přátelskému a čestnému jednání!
 • sportovní hry/florbal - nejen oblíbený florbal ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika, netradiční sportovní hry  – vše co rozvíjí sportovní všestrannost!
 • angličtina - odstranění jazykové bariéry pomocí minidialogů, scének a to vše hravou a zábavnou formou – cizí jazyk bez ostychu aneb angličtina je základ!
 • turisticko/zálesácký - plánování, příprava výletů, práce s buzolou, mapou, základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, dobrodružné hry, zálesácké činnosti – vychováváme děti, které mají pozitivní vztah k přírodě a ví si v ní rady!
 • deskové/společenské hry - pravidla a strategie moderních i klasických deskových her, rozvoj trpělivosti, radosti z hraní - aneb… kdo si hraje, nezlobí!
 • vědecké pokusy pro děti - fyzika, chemie, přírodověda a technika zábavnou hravou formou, práce s opravdickým laboratorním vybavením, práce s mikroskopem, přírodovědné gramotnosti zábavou – poznáváme fungování světa a přírodní zákony
 • výtvarná výchova/keramika - modelování z keramické hlíny, glazování, netradiční výtvarné techniky – rozvíjení výtvarného talentu a jemné motoriky každého jedince!
 • jezdecký - péče o koně, zásady bezpečné jízdy, jak se chovat k těmto krásným zvířatům, ale hlavně ježdění samotné – pro všechny milovníky koní i děti, které si je teprve zamilovat chystají! Dětem prosím přibalte helmu - na kolo, pokud mají svoji, v opačném případě jim bude zapůjčena.
 • cyklistický - plánování, příprava výletů, základy silničního provozu, základní opravy běžných závad a hlavně výlety samotné, u odjezdu nezapomeňte odevzdat doklad o seřízení kola
 • hudební - u dětí je rozvíjen především hudební sluch, správná výslovnost a smysl pro rytmus a intonaci. Tento kroužek může stát za zrodem celoživotního koníčku nebo dokonce i povolání.
 • robotika s legem - děti se naučí pracovat s Lego stavebnicí, tabletem a softwarem, součástí je i trénování píle, trpělivosti, pomoci druhému a práce v týmu.
 • judistický tábor - judistický týden 18. 8. - 25. 8. se koná ve spolupráci s JC Plzeň pod dohledem kvalifikovaných trenérů všech úrovní. 

 

Vybraný kroužek bude probíhat v dopoledních hodinách. Pokud dítě přihlásíte na týdenní turnus, je možné zvolit pouze jeden z nabízených kroužků. U dvoutýdenních turnusů můžete ve druhém týdnu kroužek změnit a dítě si tak vyzkouší jinou aktivitu. 

Důležité informace z Kroužků nad Moníncem

Důležité informace z Kroužků nad Moníncem

VÍCE

Fotogalerie areálu a našich akcí

Napsali jste nám

Napsali jste nám

VÍCE

Okolí a výlety

Zajímavosti v blízkém okolí

VÍCE