Co s sebou na tábor

Zimní tábor

Seznam věcí na tábor (na týden)

Mějte, prosím, na paměti, že se jedná o tábor a většina programu se bude odehrávat ve venkovním prostředí. Je tedy možné, že dojde k ušpinění, případně jinému poškození oděvu. Nedávejte proto svým dětem to nejdražší a nejlepší oblečení, které máte k dispozici. Všechno oblečení vyšší hodnoty vřele doporučujeme podepsat. Předejdete tak případným problémům se ztrátami a s výměnou. Doporučujeme zabalit dětem věci do kufru (podepsat), který se dá umístit pod postele a nezabírá tak místo. Do kufru dětem přidejte seznam jejich věcí.

Oblečení a obuv:

spodní prádlo (9ks), ponožky (9 párů), lyžařské ponožky (2 páry), triko s krátkým rukávem (2ks), triko s dlouhým rukávem (3ks), svetr nebo mikina (2ks), tepláky (1ks), termoprádlo – kalhoty (2ks), termoprádlo – triko/rolák (2ks), zimní kalhoty a bunda na lyže (1 ks), lyžařské rukavice (2páry), plavky (1ks), čepice (1ks), slabší rukavice (1pár), šála (1ks), pyžamo s dlouhými rukávy (1-2ks), šátek (na hry), sportovní obuv do tělocvičny (1 pár), pantofle/bačkory (1 pár), zimní boty (1 pár)

Věci osobní hygieny:

mýdlo, kartáček a pasta na zuby, šampon, mýdlo, ručníky, kapesníky, hřeben …

Pro volný čas:

stolní hry, knihu, karty, psací potřeby, pohledy

Další věci:

batoh na výlet, lahev na pití, baterku, lyžařská helma (případně i s kuklou), lyžařské brýle, krém na obličej (proti mrazu), igelitovou tašku na špinavé věci, ofocenou kartičku pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte, doklad o odborném seřízení lyží, léky k dennímu užívání, maska na maškarní

Kapesné:

na uvážení rodičů, doporučujeme max. 200 - 300,-  Kč

Mobilní telefon:

Nedoporučujeme!

Zejména u mladších dětí jsou mobilní telefony velmi nevhodné. Hrozí riziko ztráty a také horší adaptace dětí na táborové prostředí z důvodu častějšího kontaktu s rodiči. Doporučujeme nedávat dětem mobilní telefony. V případě potřeby lze kdykoliv zavolat vedoucímu tábora či vedoucímu družstva Vašeho dítěte. V případě nutnosti bychom zavolali my Vám.

Cenné věci:

za cennosti  /šperky, tablety apod./ neručíme.

Jarní tábor s lyžováním:

nutná lyžařská helma

Letní tábor

Seznam věcí na tábor (na týden)

Mějte prosím na paměti, že se jedná o tábor a většina programu se bude odehrávat ve venkovním prostředí. Je tedy možné, že dojde k znečištění, případně jinému poškození oděvu. Nedávejte proto, prosím, svým dětem to nejdražší a nejlepší oblečení, které máte k dispozici. Oblečení vřele doporučujeme podepsat. Předejdete tak případným problémům se ztrátami a s výměnou. Doporučujeme zabalit dětem věci do kufru (podepsat), který se dá umístit pod postele a nezabírá tak místo.

Oblečení a obuv:

spodní prádlo (8 ks), ponožky (8 párů), pyžamo (1-2ks), triko s krátkým rukávem (4ks), triko s dlouhým rukávem (2ks), svetr nebo mikina (2ks), kraťasy (3ks), kalhoty (1ks), tepláky nebo šusťáky (1ks), plavky (1ks), kšiltovka nebo jiná pokrývka hlavy (1ks), šátek na hry (1ks), šusťáková bunda (1ks), pláštěnka (1 ks), sportovní obuv (1 - 2 páry), holinky (1 pár), sandále (1 pár), pantofle/bačkory.

Věci osobní hygieny:

mýdlo, šampon, žínka, kartáček a pasta na zuby, krém na opalování, ručníky, repelent, kapesníky, hřeben…

Pro volný čas:

stolní hry, knihu, karty, psací potřeby, pohledy

Další věci:

batoh na výlety, lahev na pití, sluneční brýle, baterku, osušku na ležení u vody, igelitku nebo pytel na špinavé věci, ofocenou kartičku pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte, léky, maska na maškarní.

+ speciální věci pro jednotlivá zaměření (naleznete v seznamu kroužků zde)

Kapesné:

200 - 300,- Kč na týden

Mobilní telefon:

Nedoporučujeme!

Zejména u mladších dětí jsou mobilní telefony velmi nevhodné. Hrozí riziko ztráty a také horší adaptace dětí na táborové prostředí z důvodu častějšího kontaktu s rodiči. V případě nutnosti a stýskání delšího než 2 dny bychom zavolali my Vám.

Cenné věci:

za cennosti  /šperky, tablety apod./ neručíme.