KAPACITA A UBYTOVÁNÍ

Areál jsme v roce 2017 kompletně revitalizovali a mnohé jeho části prošli výraznou rekonstrukcí. Proto je zde většina zařízení nová a vše funkční. Přikrývky, polštáře i veškeré ložní prádlo je nové. Celková kapacita areálu je 204 lůžek.

Bylinková ubytovna velká Maruška

Nově zrekonstruovaná ubytovna „Velká Maruška“ je na úpatí voňavého lesa. Je zde 10 pokojů, které mají jména po nejoblíbenějších bylinkách. V každém pokoji jsou 4 lůžka a výhled do lesa nebo na táborový areál. V ubytovně jsou další 2 VIP pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí, v jednou jsou 4 lůžka, v druhé 3 lůžka.

Je zde útulná společenská místnost s krbem a televizí, kuchyňka s lednicí, varnou deskou, myčkou, pračkou, varnou konvicí a mikrovlnou troubou a dětský koutek s hračkami a knihovnou. Součástí ubytovny je lyžárna a vytápěná sušárna pro lyžařskou obuv a oblečení.

Koupelny a toalety jsou úplně nové a příjemně prostorné. Celková kapacita bylinkové ubytovny je 47 lůžek.

 

Romantické chatky se jmény

V Kroužkách nad Moníncem je 35 chatiček a každá má jméno nějakého kamaráda.

Ve většině z nich jsou 4 lůžka s novými matracemi, peřinami a lůžkovinami.

Chatičky jsou staré už téměř 40 let, my se ale o ně dobře staráme, protože si vážíme jejich starobylé krásy a táborového ducha. Jsou opravené, je zde čisto, bezpečno a teplo od dubna do září. Celková kapacita chatek je 134 lůžek.

VIP chata Maruška

Pro speciální hosty je k dispozici nová samostatná chata „Maruška“. Její součástí jsou dvě ložnice s celkem sedmi lůžky, kuchyňský kout s ledničkou, varnou deskou a varnou konvicí, vlastní sociální zařízení a televize.

Hlavní budova krmelec

V hlavní budově je především kuchyně a jídelna. My jsme jí prostě nazvali „krmelec“ V podkroví jsou dva pokoje s celkem 16 lůžky. Pro hosty je uvnitř budovy k dispozici sociální zařízení.

Toalety a sprchy

Součástí hlavní budovy jsou sprchy, zvlášť pro kluky a zvlášť pro holky. Obě mají samostatný vchod z venku budovy. Toalety pro kluky i holky jsou v další samostatné budově. Celkový počet toalet, sprch i umyvadel vyhovuje veškerým předpisům, a i při naplněné kapacitě poskytují všem návštěvníkům potřebný komfort.

Více fotografií