ZÁKLADNÍ INFORMACE

Na místě areálu Kroužky nad Moníncem byly před sto lety jen lesy a nedotčená příroda. Dnešní hlavní budova, ve které je nyní kuchyně s jídelnou bývala hájenka, ve které žil jen tehdejší lesů pán.

Dětské tábory se ve zdejším areálu pořádají již od 60tých let minulého století. Areál jsme převzali v roce 2017 a podrobili ho rozsáhlé revitalizaci a rekonstrukci.

Možnost ubytování je nyní útulných chatičkách, bylinkové ubytovně, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí, VIP chatě a dvou pokojích v hlavní budově. Po nádherném dni v přírodě se můžete těšit, že se „zavrtáte“ do voňavých a nových peřin v nových lůžkovinách.

Přímo v areálu máme velkou tělocvičnu, 2 venkovní učebny a sportovní víceúčelové hřiště.

Zakládáme si na tom, aby všem našim návštěvníkům chutnalo! V bývalé hájence je nyní kuchyň s jídelnou „krmelec“, kde si najednou pochutná až 100 strávníků.

Ač je u nás opravdu krásná příroda, čistý vzduch a zábava v každém ročním období, možná také oceníte, že máme v celém areálu zdarma wifi a kvalitní telefonní signál.

Celá naše parta, která se o areál Kroužky nad Moníncem stará se vynasnaží, aby se vám u nás líbilo. Vždyť naší táborovou mantrou je: „Kéž jsou všichni táborníci šťastni“

Více fotografií