Letní pobytové tábory

Vážení rodiče a milé děti,

i v letošním roce se můžete těšit na bohatou nabídku našich letních táborů. Jejich organizací se zabýváme už od roku 2008.

Od léta 2017 je pořádáme v našem areálu Kroužky nad Moníncem.

Zdejší krásná příroda Českého Merána, kvalitní ubytování, domácí strava a zkušený organizační tým i vedoucí jsou zárukou, že jsou děti v dobrých rukou a tábor si skutečně užijí.

Během letních táborů se děti zdokonalují nebo si zkoušejí naše kroužky, které v průběhu školního roku organizujeme po celé České republice a na Slovensku. Přehled kroužků naleznete zde a  v jednotlivých turnusech.

Pro každý pobyt vymýšlíme originální hru, která všechny účastníky zaujme, vede je k týmové spolupráci a rozvíjí jejich kreativitu i fyzickou zdatnost.

Pro děti jsme připravili týdenní a dvoutýdenní turnusy, v jednotlivých turnusech najdete přihlášky a nabídku kroužků.

Jsme připraveni i na speciální požadavky -vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou a bezlaktózovou dietu. U této služby je příplatek 400 Kč/týden. Po dohodě lze i jiné - pošlete nám prosím email s Vašimi požadavky - radmila.rezacova@krouzky.cz.

 

Kroužky na našich letních táborech

Na táboře si děti mohou vybrat z těchto kroužků: 

 

 • taneční - hip hop, street dance, disko, aerobik, moderní tanec - zábava pro tanec milující děti!
 • bojové sporty a sebeobrana - průprava nejznámějšími bojovými sporty, sportovní všestrannost – vedeme děti k přátelskému a čestnému jednání!
 • sportovní hry/florbal - nejen oblíbený florbal ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika, netradiční sportovní hry  – vše co rozvíjí sportovní všestrannost!
 • angličtina - odstranění jazykové bariéry pomocí minidialogů, scének a to vše hravou a zábavnou formou – cizí jazyk bez ostychu aneb angličtina je základ!
 • turisticko/zálesácký - plánování, příprava výletů, práce s buzolou, mapou, základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, dobrodružné hry, zálesácké činnosti – vychováváme děti, které mají pozitivní vztah k přírodě a ví si v ní rady!
 • deskové/společenské hry - pravidla a strategie moderních i klasických deskových her, rozvoj trpělivosti, radosti z hraní - aneb… kdo si hraje, nezlobí!
 • vědecké pokusy pro děti - fyzika, chemie, přírodověda a technika zábavnou hravou formou, práce s opravdickým laboratorním vybavením, práce s mikroskopem, přírodovědné gramotnosti zábavou – poznáváme fungování světa a přírodní zákony
 • výtvarná výchova/keramika - modelování z keramické hlíny, glazování, netradiční výtvarné techniky – rozvíjení výtvarného talentu a jemné motoriky každého jedince!
 • jezdecký - péče o koně, zásady bezpečné jízdy, jak se chovat k těmto krásným zvířatům, ale hlavně ježdění samotné – pro všechny milovníky koní i děti, které si je teprve zamilovat chystají! Dětem prosím přibalte helmu - na kolo, pokud mají svoji, v opačném případě jim bude zapůjčena.
 • cyklistický - plánování, příprava výletů, základy silničního provozu, základní opravy běžných závad a hlavně výlety samotné, u odjezdu nezapomeňte odevzdat doklad o seřízení kola
 • hudební - u dětí je rozvíjen především hudební sluch, správná výslovnost a smysl pro rytmus a intonaci. Tento kroužek může stát za zrodem celoživotního koníčku nebo dokonce i povolání.
 • robotika s legem - děti se naučí pracovat s Lego stavebnicí, tabletem a softwarem, součástí je i trénování píle, trpělivosti, pomoci druhému a práce v týmu.
 • judistický tábor - judistický týden 18. 8. - 25. 8. se koná ve spolupráci s JC Plzeň pod dohledem kvalifikovaných trenérů všech úrovní. 

 

Vybraný kroužek bude probíhat v dopoledních hodinách. Pokud dítě přihlásíte na týdenní turnus, je možné zvolit pouze jeden z nabízených kroužků. U dvoutýdenních turnusů můžete ve druhém týdnu kroužek změnit a dítě si tak vyzkouší jinou aktivitu. 

NÁŠ PROGRAM

V 8:00 vytáhneme z peřiny i ty největší spáče, čeká na nás spousta zážitků!

V 8:30 s chutí posnídáme, budeme potřebovat hodně sil.

V 9:30 sraz všech táborníků pod vlajkou, kde se dozvíme, co nás čeká a nemine!

Od 9:45 do 11:45 budeme tvořit a sportovat v kroužcích a pokud možno venku v přírodě.

Ve 12:00 se zase všichni společně sejdeme u dobrého oběda.

Od 12:30 do 14:30 si dáme oddechový čas.

Ve 14:30 se vydáme za dobrodružstvím!

V 18:00 na nás bude čekat večeře.

Od 19:00 se budeme věnovat společné zábavě, abychom se před večerkou pěkně pobavili a dobře se nám spalo.

Ve 21:00 máme rande s kartáčkem na zuby a mýdlem.

Ve 21:30 všichni do hajan!

Těšíme se na zkušené a i nové táborníky!!!

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE

Hledáte odpověď na tyto otázky? 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170

ODJEZD NA TÁBOR: 14.00 hodin, odbavování začne ve 13.00 hodin - do obálky si prosím připravte všechny doklady, které budeme od Vás vybírat - bezinfekčnost, lékařské potvrzení (zezadu prosím nalepte kartičku pojištěnce), potvrzení Vám vrátíme při příjezdu, léky, které Vaše dítě bere pravidelně, kapesné - cca 200 - 300 Kč na týden. Možno odevzdat u vedoucího autobusu, dětem bude vydávat oddílový vedoucí.

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - radmila.rezacova@krouzky.cz, příjezd do tábora prosím naplánujte nejdříve od 1600 hodin. 

PŘÍJEZD Z TÁBORA - mezi 12.00 - 13.00 odjezd z areálu je naplánován na 1030, cesta obvykle trvá 1,5 hodiny při běžném provozu

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme o informaci PROSÍME O INFORMACI emailem - radmila.rezacova@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.  Vyzvednutí dítěte v areálu prosím naplánujte do 10ti hodin (u odjezdu v sobotu), ostatní dny - po dohodě s hlavním vedoucím tábora.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ TÁBORA - 608 148 005 (toto číslo je platné pouze po dobu konání akce)

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice

Dítě přihlášené na cyklistiku -  vlastní kolo, přilba, prosíme u odjezdu odevzdat doklad o seřízení kola.

Děti přihlášené na jezdecký kroužek nepotřebují nic speciálního - pouze dlouhé kalhoty, helma jim bude zapůjčena, pokud máte vlastní - např. na kolo, prosíme, přibalte dětem s sebou. Nezapomeňte ji podepsat.

Kroužek sportovní hry a florbal - sportovni boty do tělocvičny, florbalová hokejka (pokud má, jinak zapůjčíme).

Bojové sporty, sebeobrana - není potřeba nic speciálního

Kroužek taneční - sukýnka, boty na tancování (pevná podrážka)

Kroužek výtvarná výchova/keramika - pracovní tričko, pastelky, tužky, lepidlo, nůžky a staré noviny, ideální je kufřík, krabice - podepsaná

Kroužek vědecké pokusy - pracovní tričko

Kroužek zálesáctví - nožík - prosíme odevzdat u autobusu vedoucímu - prosíme nezapomeňte podepsat, šátek

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme o informaci emailem - radmila.rezacova@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.  Vyzvednutí dítěte v areálu prosím naplánujte do 10ti hodin (u odjezdu v sobotu), ostatní dny - po dohodě s hlavním vedoucím tábora.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

email: radmila.rezacova@krouzky.cz

telefon: 608 995 523

Cena tábora:

týdenní - 

14-ti denní - 

zahrnuje: strava 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, lektoři pro vybraná zaměření, doprava, odměny.

 • * při uplatnění slevy, na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem
 • slevový kód naleznete na přihlášce, pokud starou přihlášku nemáte, kontaktujte nás

Termíny

Dokumenty ke stažení

Důležité informace z Kroužků nad Moníncem

VÍCE

Fotogalerie areálu a našich akcí

Napsali jste nám

Napsali jste nám

VÍCE

Okolí a výlety

Zajímavosti v blízkém okolí

VÍCE