Bohové Olympu se usídlili na Monínci

4. - 11. 7. 2020

Už jste byli někdy na Olympu navštívit řecké bohy a bohyně? Ne?! Nevadí, protože letošní léto máte jedinečnou šanci! Olympští bohové se totiž na osm dní přesunou do našeho táborového areálu na Monínci, kde je společně poznáme a dozvíme se od nich prastaré příběhy, které se tradují dodnes.

Kromě řeckých bohů se setkáme také s Héraklem, budeme bojovat v bitvě u Thermopyl, nebo projdeme Mínotaurovým labyrintem za pomocí Ariadniny nitě. Na závěr týdne se vydáme dokonce i do podsvětí za tajemným Hádem a jeho ženou Persefonou, a pokud na cestě zpět úspěšně projdeme kolem tříhlavého Kerbera, oslavíme konec tábora Olympijskými hrami.

Tak neváhej a pojeď s námi vstříc tomuto řeckému dobrodružství.

Kroužky na tomto táboře:

JEZDECTVÍ NA KONI

Nabídněte svým dětem jedinečné léto s koňmi v přírodě. Huculové z farmy /Y nabízejí dětem nezapomenutelné zážitky. Víte, že huculští koně účinkovali například v pohádkách Dešťová víla nebo Sněžná noc? Naposledy farma spolupracovala na tvorbě českého seriálu Znamení koně. Pro všechny zkušené i začínající milovníky koní je připravena péče o koně, zásady bezpečné jízdy, ale hlavně trénink jezdectví na koni. I když jsou huculové svým nižším vzrůstem a přátelským charakterem perfektní pro děti, hlásit se mohou děti od 10 let.
 

CYKLISTICKÝ KROUŽEK

Nejkrásnější pohled na svět je z koně nebo z kola? Letní táborové cyklovýlety v pohádkové krajině Českého Merána nabízejí nespočet zážitků, možností a pohledů. Cestou se děti mohou kochat krajinou, pastvinami plnými zvířat a především trénovat svou kondici, pravidla bezpečné jízdy na kole a správnou techniku.
 

TANEČNÍ KROUŽEK

Milují Vaše děti tanec? Rádi tančí kdykoliv a kdekoliv? Taneční kroužek nabízí styly pro malé i ty větší. Co takhle tančit jako Justin Bieber, Shakira nebo Beyonce? Nabízíme lekce Hip Hop, Street dance, disco, aerobic nebo moderní tanec.
 

SPORTOVNÍ HRY

Pohyb je důležitý nejen pro dospělé, ale i pro děti. V době počítačových her naše tábory nabízejí dětem všestrannou sportovní průpravu. Nejen oblíbený florbal, ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika a netradiční sportovní hry. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!
 

MLADÝ ZÁCHRANÁŘ

Mít základní povědomí o první pomoci by měl zvládnou každý z nás. V kroužku mladý záchranář se seznámíme s první pomocí, důležitými telefonními čísly, ale i se zásahy jednotlivých složek záchranného  systému. Zahrajeme si na hasiče, policisty a záchranáře. A něco málo se dozvíme i o zdravém životním stylu, hygieně a třídění odpadu. Nakonec z dětí budou malý záchranáři!
 

KROUŽKOVÉ ZAMĚŘENÍ ZVOLTE V PŘIHLÁŠCE.

Online přihláška

Hlavní vedoucí - Anet a Zuzka

Hlavními vedoucími tohoto turnusu jsou Anet a Zuzka, studentky oboru Reprodukční biotechnologie na České zemědělské univerzitě a také hry na kytaru na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Obě milují zvířata, sport, hudbu a literaturu.

Letní tábory si zamilovaly už jako děti, kdy na tábory začaly jezdit jako malé osmileté tábornice. Postupně si prošly pozicí praktikantskou, kdy začaly na tábory jezdit na celé léto, a když nabraly dost zkušeností a zodpovědnosti, neváhaly a pokračovaly jako oddílové a hlavní vedoucí.

Vedení táborů mají na starosti již poněkolikáté a na Monínci působí druhým rokem. Snaží se připravit program plný zajímavých aktivit, aby se děti vracely z tábora plny nových nezapomenutelných zážitků. Práce s dětmi je stále baví a je pro ně odpočinkem od uspěchaného světa.

 

Telefonický kontakt na hlavní vedoucí: 608 148 005

Parta vedoucích

A na koho dál se můžete těšit? Bolístky nám bude ošetřovat naše ostřílená zdravuška Pája se svým kolegou Michalem. Kroužky a oddíly povedou zkušení vedoucí a praktikanti, se kterými se děti mohly setkat již v roce 2019 v Narnii.

Jsme dlouholetá parta vedoucích a mezi sebou se povětšinou známe již mnoho let. Společně jsme podnikli celou řadu turnusů na letních táborech. Vloni jsme se společně přesunuli na nové místo - na Monínec, kde se nám tak zalíbilo, že i letos si na tomto místě chceme společně s dětmi a Pokémony užít dalších 15 dnů nezapomenutelných zážitků. Už teď se nemůžeme dočkat léta a hromady dětí.

A proč to všechno děláme? No přece proto, že nás tábory moc a moc baví!

Důležité informace

CENA: 4 390 Kč*

+ cena za vybraný kroužek (viz přihláška)

Zahrnuje: stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.
 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 4. 7.  2020 (sobota), sraz v 15.00, odjezd v 16.00

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

bezinfekčnost,

lékařské potvrzení,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.czPříjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 11. 7. 2020 (sobota), předpokládaný návrat do Prahy 11.30 - 12.00

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu. Odjezd z Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejpozději do 10.00.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - 608 148 005

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

 

Hledáte odpověď na tyto otázky?