Svět kouzel na dosah

 

Vydej se s námi do kouzelného světa Harryho Pottera, a to do doby minulé, do doby Brumbála, Grindelwalda... a také Newta!

Ten nám představí svět Fantastických zvířat, který je nepředstavitelně pestrý. Ovšem stejně tak může být i nebezpečný. Jak jistě víte, najít některé drobečky není nic snadného, a už vůbec ne je chytit...

Týden/14 dní v tomto světě je prostě zážitek na celý život. Čeká nás mnoho dobrodružství, legrace, zážitků, a to vše navíc protkáno neuvěřitelnými kouzly!

 

 

Máš už připravenou svou hůlku?

Hlavní vedoucí - Matěj

 

Jmenuji se Matěj Zemánek a studuji Psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Na tábory jezdím již 16 let a z účastníka se ze mě časem stal pomocník, zdravotník a nakonec vedoucí. Práci s dětmi jsem se věnoval dále přes zimu formou učitele lyžování a ve volném čase formou skautingu.

Práci s dětmi považuji za jednu z nejtěžších, jakou jsem ve svém životě zatím stihl vyzkoušet, musíte být neustále ve střehu a vždy připraven řešit skoro nemožné. Zároveň se jedná o tu za mě nejvíce odměňující práci, kterou jsem vyzkoušel. Děti se nedrží zpátky kvůli společenským slušnostem, pokud vás nemají rádi dají vám jasně a zřetelně najevo. To samé platí ale i naopak. Jakkoliv náročný je den, pokud děláte práci správně, dají vám najevo, že to nebylo zbytečné a že to má smysl.

Mým dalším důvodem pro práci s dětmi je má láska k příběhům a fantazii. Dětský svět nemusí být postaven na pevných faktech jak tomu často bývá u dospělých a jsou ochotné se s vámi ponořit do světa fantazie, který nemá hranic.

Parta vedoucích

 

S Matějem povede tábor zkušená vedoucí Hanka, která byla ve vedení našich táborů již minulý rok. Dále s námi pojedou Standa, Honza a oblíbená zdravotnice Verča, kteří byli v Kroužkách nad Moníncem i loni. A kdo pojede dál?

No přece spousta našich kroužkových lektorů a kolegů z loňských táborů! Tým vedoucích ještě dáváme dohromady, abychom vytvořili skvělou partu profesionálů, se kterou budeme v tomto termínu jezdit po mnoho dalších let.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ