První táborové dobrodružství s kamarády

27. 6. - 4. 7. 2020

Náš malebný táborový areál Kroužky nad Moníncem si pro letošní léto přichystal jednu parádní novinku.

Nebyly vaše děti ještě samy na táboře a jsou ve věku 6 - 10 let? Nebo jsou to budoucí prvňáčci a chtějí poprvé zažít táborové dobrodružství, najít si prima kamarády, poprvé být bez mámy a táty?

Přihlaste je k nám na Můj první tábor. Zažijí kouzelné prázdninové dobrodružství, bude o ně postaráno jako u maminky.

Dopoledne se budeme věnovat oblíbeným kroužkům a odpoledne nás bude čekat tematická celotáborová hra. Nebude chybět diskotéka, bojovka pro malé a opékání buřtů.


CELOTÁBOROVÁ HRA: Indiánské léto

Náš tábor se promění v indiánskou vesnici, rozdělíme se do indiánských kmenů, budeme se spolu učit žít v přírodě, rozdělávat oheň a vařit na něm. Vyrobíme si velký totem a indiánský oblek. Budeme plnit tajné úkoly o indiánská pírka.

V noci náš čekají dobrodružné výpravy do tajemného lesa.

KROUŽKY NA TOMTO TÁBOŘE:

TANEČNÍ KROUŽEK

Milují Vaše děti tanec? Rádi tančí kdykoliv a kdekoliv? Taneční kroužek nabízí styly pro malé i ty větší. Co takhle tančit jako Justin Bieber, Shakira nebo Beyonce? Nabízíme lekce Hip Hop, Street dance, disco, aerobic nebo moderní tanec.
 

SPORTOVNÍ HRY

Pohyb je důležitý nejen pro dospělé, ale i pro děti. V době počítačových her naše tábory nabízejí dětem všestrannou sportovní průpravu. Nejen oblíbený florbal, ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika a netradiční sportovní hry. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!
 

MLADÝ ZÁLESÁK

Dopřejte dětem dětství jako jste měli Vy. Naučíme děti základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, zálesácké činnosti, přípravy výletů, práce s buzolou a mapou. Vedeme děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, chráníme jí, respektujeme a přirozeně jí poznáváme.
 

VÝRVARKA A TVOŘENÍ

Dětský svět fantazie nezná hranice. Kroužkové lekce výtvarky a tvoření rozvíjí umělecké dovednosti, ale hlavně dětskou fantazii. Malování, kreslení, tvoření z přírodních materiálů, výroba šperku a přírodní kosmetiky, výroba kostýmu a masek, dekorování areálu, pozorování přírody a inspirování se pro tvoření.

 

KROUŽKOVÉ ZAMĚŘENÍ ZVOLTE V PŘIHLÁŠCE.

Online přihláška

Hlavní vedoucí - Verča

Hlavní vedoucí prvního turnusu je Verča Vohlídková, studentka českého jazyka a občanské výchovy na Pedagogické fakultě UK.

Kromě vysoké školy nabírá zkušenosti také na zahraničních kurzech, odborných školeních, jako předsedkyně učitelské organizace Otevřeno nebo organizátorka seznamovacích kurzů. Zajímá se o zážitkovou pedagogiku a moderní výukové postupy.

Miluje hudbu, knížky a cestování. Na svém prvním táboře byla už jako pětiletá a postupně se přes pozici praktikantky, oddílové a programové vedoucí dostala až k vedoucí hlavní. Na přípravě programu si dává záležet, proto na našem táboře slovo „nuda“ rozhodně neuslyšíte!

Na Monínec pojede už potřetí a nemůže se dočkat, až pozná další nové táborníky.
 

Telefonický kontakt na hlavní vedoucí: 608 148 005

Důležité informace

CENA: 4 390 Kč

+ cena za vybraný kroužek (viz přihláška)

Zahrnuje: stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.

 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 27. 6.  2020 (sobota), sraz ve 13.30, odjezd ve 14.00

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

bezinfekčnost,

lékařské potvrzení,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.czPříjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.00.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 4. 7. 2020 (sobota), předpokládaný návrat do Prahy 11.30 - 12.00

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu. Odjezd z Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejpozději do 10.00.
 

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - 608 148 005

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

 

Hledáte odpověď na tyto otázky?