Chcete poznat kouzelnou Narnii?

 

Buďte součástí tohoto dobrodružství a zapište se do historie Narnie jako legendy a hrdinové!

"Existuje mnoho dveří, ale pouze jedny vedou do čarovného světa - do Narnie. Narnie však není taková, jaká bývala za dob mocného lva Aslana, právoplatného vladaře Narnie. Nyní zde vládne zlá Bílá čarodějnice Jadis, která zahalila celou zemi sněhem a ledem a nazvala se královnou celé země. Bytosti Narnie budou potřebovat pomoc od odvážných synů Adamových a dcer Eviných v boji proti této zlé čarodějnici."

Vydejte se s námi do zázračné země skryté za obyčejnou skříní, vstupte s námi do napínavého příběhu, v němž se s pomocí Aslana utkáme s proradnou Bílou čarodějkou!

Hlavní vedoucí - Anet a Zuzka

 

Hlavními vedoucími tohoto tábora jsou sestry Anet a Zuzka Pilsovy, studentky oboru Zoorehabilitace na České zemědělské univerzitě v Praze a také hry na kytaru na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Obě milují zvířata, sport, hudbu a literaturu.

Letní tábory si zamilovaly už jako děti, kdy na tábory začaly jako malé osmileté tábornice. Postupně si prošly pozicí praktikantskou, kdy začaly na tábory jezdit na celé léto, a když nabraly dost zkušeností a zodpovědnosti, neváhaly a pokračovaly jako oddílové vedoucí.

Vedení táborů mají na starosti již poněkolikáté. Snaží se připravit program plný zajímavých aktivit, aby se děti vracely z tábora plny nových a nezapomenutelných zážitků. Práce s dětmi je stále baví a je pro ně odpočinkem od uspěchaného světa.

Parta vedoucích

 

A na koho dál se můžete těšit? Bolístky nám budou ošetřovat naše ostřílené a sehrané zdravušky Pája s Aničkou, zájmové kroužky a oddíly povedou zkušení vedoucí Matěj, Kuba, Petr, Janča, Týna, Terka, Vojta, Marťa, Dominik, Kačka, Verča, Marťa, Zuzka a Martin. V kouzelném světě za skříní nás budou také doprovázet naši praktikanti Robík, Eliška, Janča, Míra, Petr, Zuzka, Štěpán a Pavel. A jak se budete dozvídat o průběhu tábora? No přece z krásných fotografií a videí pořízených naším fotografem Pavlem!

Jsme dlouholetá parta vedoucích a mezi sebou se povětšinou známe již mnoho let. Společně jsme podnikli celou řadu turnusů na letních táborech. Letošní rok je však pro nás novinkou, protože jsme změnili naše působiště, a protože nás areál Kroužků nad Moníncem tolik okouzlil, už se nemůžeme dočkat léta a hromady dětí! A proč to všechno děláme? No přece proto, že nás tábory moc a moc baví!

Přihlašování