Vítejte v olympijské vesničce

25. 7. - 8. 8. 2020

Letošní léto je ve znamení her a to i těch největších – čekají nás Olympijské hry v Tokiu!

I náš letní tábor se promění na olympijskou vesnici, budeme sportovat, dozvíme se něco o olympijských disciplínách, historii her, které spojují národy celého světa.

Procestujeme Japonsko, ochutnáme tamní kuchyni, zažijeme velká dobrodružství, ale i sportovní výkony. A nějakou novou olympijskou disciplínu vymyslíme.

Dopoledne nebudou chybět oblíbené kroužky a odpoledne bude plné sportovních výkonů, zábavy a dobrodružství.

Večer nebude chybět bojovka s olympijskou tématikou, opékání buřtů, disko a hry!

KROUŽKY NA TOMTO TÁBOŘE:

ROBOTIKA S LEGEM*

Lego je fenomén a není dítě, které by neskládalo barevné kostky. Robotika s legem posouvá dětskou fantazii, hranice i myšlení. Při zábavném programování svých LEGO staveb si děti natrénují soustředění, pečlivost, technické myšlení a trpělivost. Které dítě by si nechtělo postavit vlastního robota a ještě ho nechat oživnout? To je sen  kluků i holek.

*Kroužek Robotiky s legem je možné zvolit pouze na celých 15 dní.
 

VÝRVARKA A TVOŘENÍ

Dětský svět fantazie nezná hranice. Kroužkové lekce výtvarky a tvoření rozvíjí umělecké dovednosti, ale hlavně dětskou fantazii. Malování, kreslení, tvoření z přírodních materiálů, výroba šperku a přírodní kosmetiky, výroba kostýmu a masek, dekorování areálu, pozorování přírody a inspirování se pro tvoření.
 

VĚDECKÉ POKUSY

„Učenec v laboratoři není jen odborník, je to dítě, které hledí na vědu jako na pohádku. Vidí ve vědě krásu.“ —  Marie Curie-Skłodowská . S dětmi poznáváme fungování světa a přírodní zákony. Fyzika, chemie, přírodověda a technika může být i zábavnou formou s pomocí opravdickým laboratorním vybavením.
 

TANEČNÍ KROUŽEK

Milují Vaše děti tanec? Rádi tančí kdykoliv a kdekoliv? Taneční kroužek nabízí styly pro malé i ty větší. Co takhle tančit jako Justin Bieber, Shakira nebo Beyonce? Nabízíme lekce Hip Hop, Street dance, disco, aerobic nebo moderní tanec.
 

MLADÝ ZÁLESÁK

Dopřejte dětem dětství jako jste měli Vy. Naučíme děti základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, zálesácké činnosti, přípravy výletů, práce s buzolou a mapou. Vedeme děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, chráníme jí, respektujeme a přirozeně jí poznáváme.
 

SPORTOVNÍ HRY

Pohyb je důležitý nejen pro dospělé, ale i pro děti. V době počítačových her naše tábory nabízejí dětem všestrannou sportovní průpravu. Nejen oblíbený florbal, ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika a netradiční sportovní hry. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

 

KROUŽKOVÉ ZAMĚŘENÍ ZVOLTE V PŘIHLÁŠCE.

Online přihláška

HLAVNÍ VEDOUCÍ - VERČA

Hlavní vedoucí tohoto turnusu je Verča Vohlídková, studentka českého jazyka a občanské výchovy na Pedagogické fakultě UK.

Kromě vysoké školy nabírá zkušenosti také na zahraničních kurzech, odborných školeních, jako předsedkyně učitelské organizace Otevřeno nebo organizátorka seznamovacích kurzů. Zajímá se o zážitkovou pedagogiku a moderní výukové postupy.

Miluje hudbu, knížky a cestování. Na svém prvním táboře byla už jako pětiletá a postupně se přes pozici praktikantky, oddílové a programové vedoucí dostala až k vedoucí hlavní. Na přípravě programu si dává záležet, proto na našem táboře slovo „nuda“ rozhodně neuslyšíte!

Na Monínec pojede už potřetí a nemůže se dočkat, až pozná další nové táborníky.

Důležité informace

CENA: 7 990 Kč

+ cena za vybraný kroužek (viz přihláška)

Zahrnuje: stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.
 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 25. 7. 2020 (sobota), sraz v 15.00, odjezd v 16.00

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

bezinfekčnost,

-lékařské potvrzení,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.czPříjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 8. 8. 2020 (sobota), předpokládaný návrat do Prahy 11.30 - 12.00

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu. Odjezd z Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejpozději do 10.00.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - uvedeme před konáním akce.
 

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

 

Hledáte odpověď na tyto otázky?