Kdo pochytá všechny Pokémony?

11. - 25. 7. 2020

Před dvěma desítkami let se poprvé v našem světě začaly objevovat prapodivné příšerky, které se daly chytat do pokébalů - Pokémoni. Lidé si v nich našli zalíbení a zjistili, že je možné si svého Pokémona chytit, ochočit a dokonce jej i trénovat. Stali se z nich parťáci.

Pokémoni jsou obecně mírumilovné bytosti, které do lidského života nezasahují, ale jak už to tak bývá, existují i zlí jedinci. Jeden z takových se usídlil na Monínci. Je to nejmocnější Pokémon vůbec a chystá se zničit svět. Mewtwo.

Tak si připrav své pokébaly, pojeď s námi na Monínec, najdi co nejvíce Pokémonů a staň se jejich trenérem, ať máme všichni společně šanci Mewtwoa porazit.

KROUŽKY NA TOMTO TÁBOŘE:

ROBOTIKA S LEGEM*

Lego je fenomén a není dítě, které by neskládalo barevné kostky. Robotika s legem posouvá dětskou fantazii, hranice i myšlení. Při zábavném programování svých LEGO staveb si děti natrénují soustředění, pečlivost, technické myšlení a trpělivost. Které dítě by si nechtělo postavit vlastního robota a ještě ho nechat oživnout? To je sen  kluků i holek.

*Kroužek Robotiky s legem je možné zvolit pouze na celých 15 dní.
 

VÝRVARKA A TVOŘENÍ

Dětský svět fantazie nezná hranice. Kroužkové lekce výtvarky a tvoření rozvíjí umělecké dovednosti, ale hlavně dětskou fantazii. Malování, kreslení, tvoření z přírodních materiálů, výroba šperku a přírodní kosmetiky, výroba kostýmu a masek, dekorování areálu, pozorování přírody a inspirování se pro tvoření.
 

VĚDECKÉ POKUSY

„Učenec v laboratoři není jen odborník, je to dítě, které hledí na vědu jako na pohádku. Vidí ve vědě krásu.“ —  Marie Curie-Skłodowská . S dětmi poznáváme fungování světa a přírodní zákony. Fyzika, chemie, přírodověda a technika může být i zábavnou formou s pomocí opravdickým laboratorním vybavením.
 

TANEČNÍ KROUŽEK

Milují Vaše děti tanec? Rádi tančí kdykoliv a kdekoliv? Taneční kroužek nabízí styly pro malé i ty větší. Co takhle tančit jako Justin Bieber, Shakira nebo Beyonce? Nabízíme lekce Hip Hop, Street dance, disco, aerobic nebo moderní tanec.
 

MLADÝ ZÁLESÁK

Dopřejte dětem dětství jako jste měli Vy. Naučíme děti základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, zálesácké činnosti, přípravy výletů, práce s buzolou a mapou. Vedeme děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, chráníme jí, respektujeme a přirozeně jí poznáváme.
 

SPORTOVNÍ HRY

Pohyb je důležitý nejen pro dospělé, ale i pro děti. V době počítačových her naše tábory nabízejí dětem všestrannou sportovní průpravu. Nejen oblíbený florbal, ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika a netradiční sportovní hry. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!
 

BADMINTON

Raketový sport v podobě badmintonu zažívá velký boom a stává se oblíbeným nejen u dospělých, ale i u dětí. Naučíme děti správně držet raketu, postavení nohou a pohyb po kurtu. Seznámí se s pravidly a naučí se týmové hře a soutěživosti. Pak už budou válet jako pravý olympionici.

 

KROUŽKOVÉ ZAMĚŘENÍ ZVOLTE V PŘIHLÁŠCE.

Online přihláška

Hlavní vedoucí - Zuzka a Zuzka

Hlavními vedoucími tohoto turnusu jsou Anet a Zuzka, studentky oboru Reprodukční biotechnologie na České zemědělské univerzitě a také hry na kytaru na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Obě milují zvířata, sport, hudbu a literaturu.

Letní tábory si zamilovaly už jako děti, kdy na tábory začaly jezdit jako malé osmileté tábornice. Postupně si prošly pozicí praktikantskou, kdy začaly na tábory jezdit na celé léto, a když nabraly dost zkušeností a zodpovědnosti, neváhaly a pokračovaly jako oddílové a hlavní vedoucí.

Vedení táborů mají na starosti již poněkolikáté a na Monínci působí druhým rokem. Snaží se připravit program plný zajímavých aktivit, aby se děti vracely z tábora plny nových nezapomenutelných zážitků. Práce s dětmi je stále baví a je pro ně odpočinkem od uspěchaného světa.

Parta vedoucích

A na koho dál se můžete těšit? Bolístky nám bude ošetřovat naše ostřílená zdravuška Pája se svým kolegou Michalem.  Kroužky a oddíly povedou zkušení vedoucí a praktikanti, se kterými se děti mohly setkat již v roce 2019 v Narnii.

Jsme dlouholetá parta vedoucích a mezi sebou se povětšinou známe již mnoho let. Společně jsme podnikli celou řadu turnusů na letních táborech. Vloni jsme se společně přesunuli na nové místo - na Monínec, kde se nám tak zalíbilo, že i letos si na tomto místě chceme společně s dětmi a Pokémony užít dalších 15 dnů nezapomenutelných zážitků. Už teď se nemůžeme dočkat léta a hromady dětí.

A proč to všechno děláme? No přece proto, že nás tábory moc a moc baví!

Program tábora

Ani o prázdninách nepřijdete o oblíbené kroužky a tak dopoledne si užijete kroužek zálesácký, taneční, vědecký, lego-robotika, ale nebude chybět ani oblíbený sport, nebo výtvarka.

Odpoledne se náš tábor promění na sídlo Pokémonů. Pokémoni jsou mírumilovné bytosti stali se dětskými hrdiny, ale exitují i zlí. Jeden z takových Pokémonů – Mewtwo se usídlil na Monínci.

Tak si připrav své pokébaly, pojeď s námi na Monínec, najdi co nejvíce Pokémonů a staň se jejich trenérem, ať máme všichni společně šanci Mewtwoa porazit!

Večer nebude chybět Pokémonská bojovka, opékání buřtů, disko a hry.

Důležité informace

CENA: 7 990 Kč

+ cena za vybraný kroužek (viz přihláška)

Zahrnuje: stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.

 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 11. 7. 2020 (sobota), sraz v 15.00, odjezd v 16.00

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

bezinfekčnost,

potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.czPříjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 25. 7. 2020 (sobota), předpokládaný návrat do Prahy 11.30 - 12.00

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu. Odjezd z Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejpozději do 10.00.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - uvedeme před konáním akce.
 

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

 

Hledáte odpověď na tyto otázky?