Vítejte v Mimoňském zázemí!

 

Co se bude dít? Budeme se bavit, budeme se smát. A jak se známe, tak si i vyzkoušíme spolupráci s mnoha padouchama. Ale jenom tehdy, když se nám zrovna bude chtít, a stejně u toho moc vážní nebudeme...

 

Znáte filmové Mimoně?

Tak si představte takovouto partičku 150 dětí pod dohledem zkušených vedoucích. Díky naší praxi a vzdělání jsme schopni děti učit novým dovednostem i v takovémto přátelském a zábavném prostředí :)

 

Prostě se sejde spousta Mimoňů ve skupinách podle zaměření (Kroužků), kteří se budou věnovat tomu, co je baví. Do toho se budou potýkat s různými trablemi a nástrahami způsobenými padouchy (a nebo také prací pro ně). A jinak si tak budeme v poklidu žít a užívat společného času, ať už to bude u táboráků, na diskotékách nebo v našem krásném lese. A když bude jóó teplo, tak se asi sklouzeneme na vodní skluzavce a nebo se podíváme k našemu rybníku...

 

 

 

... tak se k nám přidej! Po školním roce si přeci všichni zasloužíme být pár dní mimo(ň).

Hlavní vedoucí - Martin

 

Hlavním vedoucím tohoto tábora je manažer Kroužků nad Moníncem Martin Šafránek.

Martin pracuje ve společnosti Kroužky od října 2017. Původně učil děti hru na kytaru a různé sportovní kroužky. Na tábory jezdil rád již jako dítě a od své dospělosti jezdí pravidelně i jako vedoucí. V létě 2018 byl hlavním vedoucím na letním táboře v Kroužkách nad Moníncem a od prosince 2018 má tento areál a akce v něm pořádané na starosti.

Kromě práce pro Kroužky Martin studuje psychoterapii ve směru Gestalt. Ve volném čase rád tráví čas v přírodě, s přáteli a také se věnuje sportu, hudbě a literatuře.

 

 

Kontakt na hlavního vedoucího během konání tábora: 721 231 619

Parta vedoucích

 

Společně s Martinem povede tábor Petr. A na koho se můžete dále těšit? Na Johnyho, Terku, Honzu, Janču, dalšího Honzu, Verču, Richarda, Barču, Mariána, Klárku a na spoustu dalších skvělých vedoucích a zdravotníků :)

Zakládáme si především na přátelském a otevřeném přístupu k dětem. Čerpáme z našich bohatých pedagogických a psychologických zkušeností, k tomu nás letos čeká školení s profesionálními herci, program konzultujeme s odborníky na zážitkovou pedagogiku... Prostě nás to baví, rádi se rozvíjíme, a to vše se odráží ve výsledné atmosféře na táboře, kterou si užívají jak děti, tak i my.

Přihlašování