Odhalíme tajemství starých mágů

8. - 22. 8. 2020

Na letošní prázdniny jsme si pro vás připravili opravdu hodně zajímavých celotáborových her. Další z nich můžete s námi prožít v druhé půlce prázdnin.

Čekají Vás příběhy opředené tajemstvími staré Prahy, umění vědců, mágů a alchymistů, ale také podvodníků a intriky dam královského dvora. Vyřešíme spolu záhadu dvanácti klíčů?

Nebude chybět tajuplná bojovka, opékání buřtů, disko a hry. Pojeďte s námi do Kroužků nad Moníncem a užijte si krásné léto v přírodě.

Online přihláška

Hlavní vedoucí - Jirka

Hlavním vedoucím tohoto turnusu je Jirka Zeman.

Jezdí na tábory už do dětství, nejprve jako dítě na Kubovu Huť, od roku 1993 na Javorovou Skálu, pak tamtéž jako praktikant, oddílový vedoucí, sporťák a následně na Ostrovec jako hlavní vedoucí, sporťák a zdravotník, nyní znovu jako hlavní vedoucí.

Pracuje jako obchodní manažer a tábor je skvělá příležitost, jak místo toho dělat něco smysluplného v přírodě a s dětmi. Má rád sport, přírodu, muziku a fajn lidi.

Důležité informace

CENA: 7 990 Kč

+ cena za vybraný kroužek (viz přihláška)

Zahrnuje: stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.

 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 8. 8. 2020 (sobota), sraz v 15.00, odjezd v 16.00

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

bezinfekčnost,

lékařské potvrzení,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.czPříjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 22. 8. 2020 (sobota), předpokládaný návrat do Prahy 11.30 - 12.00

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu. Odjezd z Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejpozději do 10.00.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - uvedeme před konáním akce.
 

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

 

Hledáte odpověď na tyto otázky?