Příměstské tábory

Vyměňte sídlištní nudu za spoustu zábavy aneb přes den s kamarády - večer u maminky!

Vážení rodiče, 

bojíte se, že na tradiční pobytový tábor jsou vaše děti ještě malé, ale přesto chcete, aby trávily prázdniny s kamarády bez počítače a internetu, s pestrým programem úměrným jejich věku? Pak právě pro vás máme nabídku příměstských táborů.

Každý týden příměstského tábora jsou kluci a holčičky zapojeny do hry s předem daným tématem a vy tak můžete vybírat termín podle toho, co vaše děti baví. Zároveň se určitě děti nemusí bát nudy, pokud se zúčastní více termínů. Každý týden s námi bude zajímavý, napínavý a plný nevšedních zážitků.

Děti se celý den baví pod dohledem zkušených vedoucích, kteří s námi spolupracují jako lektoři našich kroužků a z nabitého celodenního programu si odnáší spoustu nových dovedností, naučí se zodpovědnosti, spolupráci a zažijí spoustu legrace. Samozřejmostí je, že program našeho příměstského tábora respektuje potřeby dětí předškolního (po prázdninách dítě půjde do 1. třídy) a mladšího školního věku a splňuje všechna pravidla bezpečnosti při práci s dětmi. 

 • Příměstské tábory tradičně pořádáme v Základní škole Květnového vítězství na Jižním Městě, autobusová zastávka Brechtova.
 • Celým týdnem budou děti provázet originální hry, které vedou k týmové spolupráci a podporují rozvoj jejich kreativity a fyzické zdatnosti. V letošním roce se mohou děti těšit na:
 • ZA PIRÁTSKÝM POKLADEM - termíny - od 9. 7., od 20. 8.  - setkání dvou pirátských rivalů na ostrově, kde kdysi dávno zakopali poklad – kapitánky Barbarossy a kapitána Henryho Jonese. Ti žádají děti, aby jim ho pomohly najít. Nebude to jednoduchá cesta, povede je po stopách piráta Černovouse. Budou muset překonat spousty překážek, aby poklad nalezly a společně se o něj podělily...
 • LORD VIRUS - termín od 16. 7.  - účastníci příměstského tábora budou rozděleni do kolejí naší kouzelnické školy a svedou urputný boj s lordem VIRUSEM, který chce, aby všichni lidé byli jen u počítačů, tabletů a mobilů. Tohle se ale našim dětem nelíbí a pomocí různých indicií budou hledat antivirus......
 • PO STOPÁCH SHERLOCKA HOLMESE - termín od 23. 7. - pachatel ukradl poklad z opuštěného ostrova. Cílem celotáborové hry je každý den odhalit pomocí indicií, které děti získají splněním úkolů ze hry, jednoho člověka, který zločin nespáchal. Mezi podezřelými jsou mořská panna (Rosálie Šupinatá), pirátka (lady Mačetová), námořník (Jarmil Kotvička), rybář (Prokop Proutek), potápěčka (Žaneta Bublinová, surfař (Jiří Prkenatý), plavčík (Josef Píšťalka)..... 
 • CESTA KOLEM SVĚTA ZA 5 DNÍ -  termín od 30. 7. a od  6. 8. - Jsi dobrodruh? Jsi odvážný(á)? Chceš si užít úžasný týden plný zábavy, legrace? Poznat nové kamarády? Něco nového se naučit a poznat jak to vypadá ve světě? Tak to jsi na správném místě! Expedice malých dobrodruhů právě vyráží na nezapomenutelnou cestu kolem světa za 5 dní a přibírá nadšené cestovatele do svých řad. Objevíme společně kouzlo Afriky, tajemné končiny Asie, navštívíme klokany v Australii, potkáme Sochu Svobody v Americe a nezapomeneme ani na zamrzlou Antarktidu a Arktidu. Přidej se k nám do expedice a zažij úžasný týden na cestě kolem světa!
 • HARRY POTTER - termín od 13. 8. - si fanouškem Harryho Pottera? Pak neváhej a přihlas se do světa čar a kouzel! Během tábora si vyzkoušíme tvé znalosti, ale hlavně tě naučíme nějaká kouzla, míchat lektvary, a vydáme se za dobrodružstvím. Dokonce budeme společně bojovat proti tomu, jehož jméno se nesmí vyslovit.
 • Podrobný program vám zašleme emailem s předstihem před zahájením akce. Režim dne a a přihlášku najdete v v jednotlivých termínech příměstských táborů.

 • v pondělí ráno prosíme odevzdejte vedoucím PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI a kopii kartičky pojištěnce
 • Obědy jsou zajištěny v nedaleké jídelně.

 • Turnus od pondělí do pátku.

NOVĚ cena tábora: 1 500 Kč* 

Cena je snížena díky dotaci. MČ Praha 11 přispívá finančně na každé dítě ve výši 100 Kč/den

zahrnuje: stravování - 2x svačina, oběd - polévka a hlavní jídlo,  veškerý materiál na volnočasové aktivity, zkušení vedoucí

* cena po slevě,  na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem. Slevový kód naleznete na přihlášce. Pokud starou přihlášku nemáte, napište nám.

Poznámka: na příměstský tábor není možné přihlásit dítě na jednotlivé dny.

Při zahájení akce budeme od rodičů vybírat potvrzení o bezinfekčnosti, informace k platbě a storno podmínky naleznete zde.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat:

emailem - radmila.rezacova@krouzky.cz 

telefonicky - 608 995 523

Termíny příměstských táborů

VÍCE

Fotogalerie areálu a našich akcí

Napsali jste nám

Napsali jste nám

VÍCE

Okolí a výlety

Zajímavosti v blízkém okolí

VÍCE