Příměstské tábory

Vyměňte sídlištní nudu za spoustu zábavy aneb přes den s kamarády - večer u maminky!

Vážení rodiče, 

bojíte se, že na tradiční pobytový tábor jsou vaše děti ještě malé, ale přesto chcete, aby trávily prázdniny s kamarády bez počítače a internetu, s pestrým programem úměrným jejich věku? Pak právě pro vás máme nabídku příměstských táborů.

Každý týden příměstského tábora jsou kluci a holčičky zapojeny do hry s předem daným tématem a vy tak můžete vybírat termín podle toho, co vaše děti baví. Zároveň se určitě děti nemusí bát nudy, pokud se zúčastní více termínů. Každý týden s námi bude zajímavý, napínavý a plný nevšedních zážitků.

Děti se celý den baví pod dohledem zkušených vedoucích, kteří s námi spolupracují jako lektoři našich kroužků a z nabitého celodenního programu si odnáší spoustu nových dovedností, naučí se zodpovědnosti, spolupráci a zažijí spoustu legrace. Samozřejmostí je, že program našeho příměstského tábora respektuje potřeby dětí předškolního (po prázdninách dítě půjde do 1. třídy) a mladšího školního věku a splňuje všechna pravidla bezpečnosti při práci s dětmi. 

  • podrobný program vám zašleme emailem s předstihem před zahájením akce. Režim dne a a přihlášku najdete v v jednotlivých termínech příměstských táborů.

  • v pondělí ráno prosíme odevzdejte vedoucím PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI a kopii kartičky pojištěnce
  • obědy jsou zajištěny v nedaleké jídelně.

  • turnus od pondělí do pátku.

Cena tábora: 

Cena je snížena díky dotaci. MČ Praha 11 přispívá finančně na každé dítě ve výši 100 Kč/den

zahrnuje: stravování - 2x svačina, oběd - polévka a hlavní jídlo,  veškerý materiál na volnočasové aktivity, zkušení vedoucí

* cena po slevě,  na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem. Slevový kód naleznete na přihlášce. Pokud starou přihlášku nemáte, napište nám.

Poznámka: na příměstský tábor není možné přihlásit dítě na jednotlivé dny.

Při zahájení akce budeme od rodičů vybírat potvrzení o bezinfekčnosti, informace k platbě a storno podmínky naleznete zde.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat:

emailem - tabor@krouzky.cz 

telefonicky - 608 995 523

Příměstské tábory

Fotogalerie areálu a našich akcí

Napsali jste nám

Napsali jste nám

VÍCE

Okolí a výlety

Zajímavosti v blízkém okolí

VÍCE