Hurá do přírody!

 

8. 5. máme státní svátek a 9. a 10. 5. má mnoho pražských škol ředitelská volna. Tak toho využijme! V úterý večer vyrazíme a v sobotu na oběd jsme doma, abychom si užili společný víkend s rodiči!

 

Děti si vyzkouší, jaké to je plížit se přírodou, jak se maskuje, možná si se staršími vyzkoušíme i přespání v lese (podle počasí) a také si děti zahrají spoustu klasických her, ovšem všechny v rámci tématiky "poznání přírody". Budeme stopovat zvěř, vyhledávat léčivé a jedlé rostliny, dozvídat se mnoho zajímavostí, simulovat chování zvěře (pozor, to bývá velmi veselé!) a mnoho dalších aktivit. 

Proč toto téma?

 

K tvorbě této víkendové akce nás inspiroval státní svátek 8. 5. (konec 2. světové války). Původně jsme chtěli vytvořit bojovou akci, ovšem přijde nám, že tato událost má i jiné, mnohem důležitější a smysluplnější poselství - umění žít v harmonii se svým okolím a se sebou samým.

Ale nebojte se, bojovat se bude! Jen nebojujeme proti sobě, bojujeme společně o dosažení našich cílů :)

Představili jste si super zábavu, spoustu nových zážitků a to vše ve skvělém kolektivu pod profesionálním dohledem? Pak již víte, co vás letos v květnu čeká!

 

Přihlašování

Závěrečné informace

Hledáte odpověď na tyto otázky? 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170

ODJEZD NA MONÍNEC: 7. 5. 2019 (úterý) - 16:30, sraz v 16:00

s sebou k autobusu prosím přineste:

bezinfekčnost

- kopii kartičky pojištěnce

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč)

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.cz, příjezd do Kroužků nad Moníncem prosím naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 11. 5. 2019 (sobota) - 11:30

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - 608 148 005 (toto číslo je platné pouze po dobu konání akce)

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

email: tabor@krouzky.cz

telefon: 608 995 523

Cena tábora:

3120 Kč, 2920* Kč

zahrnuje: strava 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, doprava, odměny, vybavení a pomůcky k programu.

  • * při uplatnění slevy, na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem
  • slevový kód naleznete na přihlášce, pokud starou přihlášku nemáte, kontaktujte nás

Akce byla zrušena vzhledem k nízkému počtu účastníků.