Pololetní lyžování aneb Cesta na severní pól

30. 1. - 2. 2. 2020 (čt - ne)

Máte rádi zimu a sníh? Nebojíte se pořádné chumelenice? Tak s námi pojeďte na pololetní tábor s lyžováním! V tomto termínu pořádáme nebezpečnou výpravu na Severní pól, která začíná v našem oblíbeném kroužkovém areálu na Monínci a hledáme ostřílené dobrodruhy, kteří do toho půjdou s námi.

Vydáme se na strastiplnou cestu k Eskymákům, od kterých se naučíme stavit iglú a jak přežít v severské divočině. Také vyrazíme hledat bájný poklad skrytý kdesi pod moníncovými závějemi. Pokud vše dobře dopadne, oslavíme návrat do teplých krajin pořádnou karnevalovou diskotékou, tak si nezapomeňte do vašich tlumoků ke sněžnicím přibalit i masky!

Samozřejmě si užijeme také pořádnou koulovačku a lyžovačku a nebojte, v iglú opravdu spát nebudeme - čeká na nás naše milovaná bylinková ubytovna Mařenka.

Hlavní vedoucí - Anet a Zuzka

A kdo se na vaše děti bude těšit? Pololetní tábor bude mít na starosti stejně jako vloni Anet a Zuzka Pilsovy, se kterými se děti mohly setkat také v létě v Narnii. K sobě budou mít na pomoc ještě dva šikovné vedoucí.

Online přihláška

Závěrečné informace

CENA: 4 970 Kč*

Zahrnuje:

  • stravu 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.
  • permanentku, výcvik s lyžařskými instruktory.
  • dopravu do areálu + dopravu na sjezdovku.

Lze si také zapůjčit kompletní lyžařské vybavení za 750 Kč.

* uvedená cena je po slevě 200 Kč. Na tuto slevu má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem (slevový kód jste obdrželi v přilhášce/mailu se zpětnou vazbou, pokud slevový kód nemáte, kontaktujte nás).
 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170
 

ODJEZD NA MONÍNEC: 30. 1. 2020 (čtvrtek)

S sebou k autobusu, prosíme, přineste:

potvrzení o bezinfekčnosti,

potvrzení zdravotní způsobilosti dítěte,

- kopii kartičky pojištěnce,

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně,

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč).

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.cz. Příjezd do Kroužků nad Moníncem, prosíme, naplánujte nejdříve od 18.30 hodin.
 

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 2. 2. 2020 (neděle)

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme, o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.
 

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - uvedeme před konáním akce.
 

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice
 

Minimální účast pro spuštění akce je 20 dětí!
 

V případě dotazů nás kdykoli neváhejte kontaktovat:

Hledáte odpověď na tyto otázky?