Podzimní prázdniny - Halloween

 

Tyto podzimní prázdniny si opravdu užijeme plnými doušky. Nebude chybět jack-o'-lantern, tedy typická Halloweenská dýně a také se převlečeme do tajuplných kostýmů... ale to je jen začátek.

Navíc nás čeká speciálně vytvořená celotáborová hra s překvapivým názvem "Halloween", a my už teď víme, že to bude opravdové dobrodružství plné nejen napětí, ale především zábavy, nových zážitků a přestože to děti ani příliš nezaregistrují - i spousty edukativních prvků! 

 

Po celou dobu si budeme užívat kouzla tohoto ročního období, jehož prožitek bude programem ještě umocněn. Děti si užijí výlety, venkovní hry, zasloužené čajové pauzy v teple naší útulné bylinkové ubytovny Mařenky, strategické mise, večerní ohně, karnevaly, noční hry i společné pohádky na dobrou noc.

 

 

Díky letošnímu termínu podzimních prádnin máme spoustu času, na Monínec tak vyrazíme už v pátek a vrátíme se až ve středu!

Program a lektoři

 

Konkrétní harmonogram, seznam aktivit a lektorské obsazení vám představíme do konce září 2019.

Podzimní prázdniny - Halloween

Závěrečné informace

Hledáte odpověď na tyto otázky? 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, Sraz je u sportovní haly Jedenáctka, pod modrým nápisem "Dětské plavání"

Nejbližší spoj MHD: autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170

ODJEZD NA MONÍNEC: 25. 10. 2019 (pátek) - 17:00, sraz v 16:30

s sebou k autobusu prosím přineste:

bezinfekčnost

- kopii kartičky pojištěnce

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč)

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.cz, příjezd do Kroužků nad Moníncem prosím naplánujte nejdříve od 18.30 hodin.

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 30. 10. 2019 (středa) - 16:30

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - 608 148 005 (toto číslo je platné pouze po dobu konání akce)

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

email: tabor@krouzky.cz

telefon: 608 995 523

Cena:

3700 Kč, 3500* Kč

zahrnuje: strava 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, doprava, odměny, vybavení a pomůcky k programu.

* při uplatnění slevy, na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem

(slevový kód jste obdrželi v přilhášce/mailu se zpětnou vazbou, pokud slevový kód nemáte, kontaktujte nás)

**minimální účast pro spuštění akce je 20 dětí