ADVENTNÍ VÍKEND S TVOŘENÍM A FLORBALEM PRO DĚTI

Vážení rodiče, milé děti,

přicházíme s nabídkou víkendového - adventního pobytu pro vaše dítě v našem areálu Kroužky nad Moníncem. Vy si můžete doma připravit Vánoce s předstihem, s námi se Vaše děti nudit nebudou a čas čekáním na Ježíška si společně užijeme!

Co jsme pro Vaše děti připravili?

Ty, které čeká v neděli 16. 12. 2017 florbalový turnaj jsme připravili speciální herní soustředění. Ostatní děti si vyzkoušejí naše nové kroužky - robotika s legem, mladý elektrikář, vědecké pokusy s mikroskopem.  Samozřejmostí budou hry venku a mnoho dalších aktivit, které nám umožňuje poloha našeho střediska v blízkosti lyžařského areálu - na zdravém vzduchu v panenské přírodě Českého Meránu.

Celý víkend se ponese v duchu adventu, seznámíme se s vánočními zvyky a obyčeji, rozkrojíme jablíčka, zazpíváme koledy, "napečeme" cukroví  a......ale to už je překvapení! Co jsme pro Vaše děti připravili, se dozví až na místě - aby se měly na co těšit. A protože v nedalekém Skiareálu Monínec už bude URČITĚ sníh, dáme první letošní koulovačku a bobovačku.

Cena je 1790/dítě * za tři dny.

Přihlášku naleznete ZDE

Co byste o akci měli vědět

Termín: 8. - 10. 12. 2017

Odjezd v pátek 8. 12. v 17:00 - parkoviště sportovního komplexu JEDENÁCTKA VS, Mírového hnutí 2385/3, 149 00, Praha 4
Příjezd v neděli  10. 12. v cca 15:30 - stejné místo jako u odjezdu

Kde: areál Kroužky nad Moníncem
Cena: 1790 Kč/dítě * (při uplatnění slevy)

zahrnuje:

  • pedagogický dozor 24 hodin denně z řad našich nejlepších lektorů
  • zdravotník 24 hodin denně
  • doprava tam a zpět
  • strava 5x denně
  • celodenní pitný režim
  • ubytování
  • drobné odměny

V případě dalších informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem, Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na mailu: radmila.rezacova@krouzky.cz nebo telefonu 608 995 523.

Co se týká vybavení dětí určitě přibalte boby nebo pekáče, isnpiraci co dát do kufru naleznete zde. Prosíme počet oblečení uzpůsobte počtu dnů konání akce.

Kapacita víkendového pobytu je omezena. V případě nízkého počtu zájemců může být akce zrušena. Všichni přihlášení budou informování s předstihem.

* Na slevu 200 Kč/dítě má nárok každé dítě, která navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každé dítě, které bylo alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem. Slevový kód naleznete na přihlášce. Pokud ho nemáte napište nám, my ověříme v systému váš nárok a slevový kód vám pošleme. Po zadání slevového kódu vám bude z ceny sleva automaticky odečtena.

FOTOGALERIE AREÁLU A Z NAŠICH AKCÍ

Naše další akce

Co u nás najdete a co všechno jde

VÍCE

Okolí a výlety

VÍCE

Domů

Domů

VÍCE