Ty Pravé Velikonoce v krásné přírodě!

 

Je vám líto, že se velikonoční zvyky postupně vytrácí? Že si vaše děti nevyzkouší typické české tradice? Tak to jste na správném místě, na Monínci totiž zvyky pečlivě dodržujeme!

 

Pojeďte s námi na velikonoční tábor do našeho krásného areálu! Děti si upečou a ozdobí velikonoční perníčky, na Velký pátek se vydají hledat poklad a také zažehneme magický velikonoční oheň! Nezapomeneme ani na pletení pomlázek, barvení vajíček a také to pořádně rozjedeme na velikonočním karnevalu. Nejenže děti seznámíme s českými tradicemi, také se podíváme, jak probíhají Velikonoce v cizině! Navštívíme Velikonoce v Anglii, Francii, USA, Španělsku, Mexiku a také v Německu.

 

Na závěr společně s dětmi dokonce postavíme májku! Děti se vám tak před Velikonočním pondělím vrátí plně připravené a natěšené!

 

Velikonoce na Monínci mají na starosti sestry Anet a Zuzka Pilsovy, studentky České zemědělské univerzity v Praze, kde se věnují oboru Zoorehabilitace a současně studentky konzervatoře v Českých Budějovicích, oboru kytara.

Anet i Zuzka jezdí na tábory od osmi let, postupně se staly praktikantkami a v této roli začaly na táborech trávit celé prázdniny. Když pobraly dost zkušeností a zodpovědnosti, neváhaly a pokračovaly jako oddílové vedoucí.

Již několik let mají dokonce na starosti celý tábor jako hlavní vedoucí a v létě 2019 povedou v termínu 10. - 24. 8. i letní tábor v Kroužkách nad Moníncem. Práce s dětmi je stále velmi baví a je pro ně odpočinkem od uspěchaného světa.

Velikonoce

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE

Hledáte odpověď na tyto otázky? 

MÍSTO ODJEZDU NA TÁBOR: Mírového hnutí 3, Praha 4, autobusová zastávka Brodského - bus č. 154,170

ODJEZD NA MONÍNEC: 17. 4. 2019 (středa) - 16:30, sraz v 16:00

s sebou k autobusu prosím přineste:

bezinfekčnost

- kopii kartičky pojištěnce

- léky, které Vaše dítě bere pravidelně

- kapesné (doporučujeme max. 100 - 200 Kč)

V případě, že dítě vezete na tábor sami: PROSÍME O INFORMACI - nejpozději týden před zahájením akce nám napište email - tabor@krouzky.cz, příjezd do Kroužků nad Moníncem prosím naplánujte nejdříve od 18.00 hodin.

PŘÍJEZD Z MONÍNCE: 21. 4. 2019 (neděle) - 15:30

Pokud si pro dítě přijedete dříve nebo si budete dítě odvážet sami, prosíme o informaci emailem - tabor@krouzky.cz - týden před zahájením akce nebo u odjezdu nahlaste vedoucímu autobusu.

TELEFONICKÝ KONTAKT - HLAVNÍ VEDOUCÍ - 608 148 005 (toto číslo je platné pouze po dobu konání akce)

ADRESA TÁBORA: Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12, 391 33 Jistebnice

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

email: tabor@krouzky.cz

telefon: 608 995 523

Cena tábora:

3170 Kč, 2970* Kč

zahrnuje: strava 5x denně, celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, doprava, odměny, vybavení a pomůcky k velikonočním tradicím.

  • * při uplatnění slevy, na slevu 200 Kč/osoba má nárok každý účastník, který navštěvuje námi organizované zájmové kroužky nebo každý účastník, který byl alespoň na jedné akci pořádané v Kroužkách nad Moníncem
  • slevový kód naleznete na přihlášce, pokud starou přihlášku nemáte, kontaktujte nás

Pokud se náhodou přihlásí málo dětí, akci zrušíme a přihlášené o tom včas informujeme, to ale nepředpokládáme a těšíme se na vás :)